Strona internetowa

Strona internetowa to technologia i design. Aby uzyskać wymaganą jakość – te dwa elementy muszę się wzajemnie uzupełniać. Modernistyczny i biznesowy charakter grafiki powinien być oparty o nowoczesne technologie, tak samo jak nowoczesne narzędzia powinny być wspierane przez współczesny styl.

Technologie


Wordpress


Zaplecze strony będzie w całości oparte o najbardziej uniwersalny system zarządzania treścią WORDPRESS 4.8+. Jest to najszybszy i jednocześnie niezawodny system, dający programistom nieograniczone możliwości projektowania i rozwoju. Nadaje się on doskonale do tworzenia stron wielojęzycznych oraz sklepów internetowych.

wordpress

UIKIT 3+


Jedna z najbardziej rozwiniętych i wszechstronnych bibliotek do budowania interfejsów stron internetowych.

Uikit

VUE 2+


Jest to jeden z wiodących na rynku framework’ów do budowy reaktywnych interfejsów aplikacji sieciowych.

Vue

Typy stron


Wizytówka internetowa


Jest to najprostsza forma, oparta jedynie na podstawowej grafice. Jak sama nazwa wskazuje, jest to wizytówka firmy opublikowana w sieci, a więc ilośc podstron jest ograniczona (1-3).

Wizytówka internetowa

Strona okolicznościowa


Strona event’owa stanowi część kampanii lub podsumowanie jakiegoś wydarzenia. Jest oparta głównie na wizerunku, czasem z użyciem efektów specjalnych. Użycie CMS’a jest opcjonalne, ponieważ strona nie wymaga aktualizacji.

Strona wizerunkowa


Ta wersja strony jest najbardziej powszechna. Nie jest ukierunkowana na żadną funkcjonalność, chociaż często korzysta z dedykowanych komponentów. To typowa witryna internetowa stanowiąca fasadę firmy w sieci, jednak nierzadko jest jedynym miejscem, gdzie firma może się pokazać szerszej klienteli. Strona wizerunkowa mówi wszystko o firmie oraz jej produktach.

Strona wizerunkowa

Sklep internetowy


Kogo dzisiaj nie ma w sieci – tego po prostu nie ma. Każdy sklep prędzej czy później musi przenieść część swojej sprzedaży do internetu. Sklep internetowy to wizerunkowa wersja strony z produktami, rozszerzona o funkcjonalność sprzedaży tych produktów.

WooCommerce

My wykorzystujemy najlepszy system sprzedaży online napisany dla WordPress’a – WooCommerce.

Aplikacja sieciowa


Pod względem technologicznym jest to najbardziej złożona wersja strony. Może ona zawierać wszystkie wcześniejsze funkcjonalności, z tym że jest całkowicie dedykowana. Oznacza to, że traktujemy ją najpierw jako aplikację, którą następnie możemy przenieść do sieci jako aplikację webową lub na urządzenia mobile jako aplikacje mobilną.

Aplikacja sieciowa

Moduły


Każda wersja strony może być wzbogacona o dodatkową funkcjonalność, ponieważ każda firma ma inne potrzeby. Od najprostszych takich jak archiwum dokumentów, po te najbardziej złożone – jak moduł aranżacji wnętrz. Moduły są tworzony już w fazie projektowania albo dodawane, gdy strona jest gotowa jako update. Czasem pozwala to rozłożyć budżet w czasie, budując stronę etapami. Mamy lepszą kontrolę nad projektem i kosztami produkcji.

Przykładowe moduły:

  • przeglądarka produktów 3D
  • wirtualny spacer
  • chat
  • CRM
  • biuro pośrednictwa ofertami
  • wirtualny doradca

SEO


Częścią naszej oferty jest pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Wstępny proces optymalizacji strony jest jednorazowy. Stanowi część oferty podstawowej i jest realizowany podczas tworzenia strony. Natomiast pozycjonowanie strony i utrzymanie jej pozycji w przeglądarkach to osobna usługa, która realizowana jest jako stale długoterminowe zlecenie.

Nasze projekty są nowoczesne nie tylko technologicznie, są również modne. Tworzymy grafikę w taki sposób, aby strona internetowa mocno wpisywała się w najnowsze trendy – łączymy nowoczesne i piękne idee.
Nasze projekty to nowoczesny europejski standard.


+48 515 018 961


info@paprikas.pl

Copyrights © 2017 Paprikas Studio.