London & Cambridge Properties

LCP Properties jest polskim oddziałem London & Cambridge Properties LTD (LCP), jednej z największych brytyjskich firm na rynku nieruchomości i prywatnych inwestorów w Europie.

Przygotowaliśmy materiały firmowe i wizerunkowe dla kilku centrów handlowych marki, głównie na spotkania z nowymi najemcami powierzchni handlowych.


Materiały firmowe

Materiały firmowe dla kilku spółek marki LCP Properties tj. wizytówki, papier firmowy, koperty, teczka firmowa itp. zachowują kolorystykę głównej spółki w Londynie oraz jej logotyp.

Przygotowaliśmy również kilka wariacji 3D na bazie skrótowego brzmienie nazwy marki. Był to jeden z wstępnych pomysłów na okładkę broszur wizerunkowych.

Broszury wizerunkowe

To autopromocyjne broszury centrów handlowych marki: w Koszalinie, Elblągu, Piotrkowie Trybunalskim, Tarnowie i Radomiu.

Ich przygotowanie wymagało od nas wiedzy nie tylko o samych obiektach handlowych. Opracowaliśmy merytorycznie informacje o regionie, zasięgu oddziaływania centrów na grupy docelowe itp. Całość dopełniły klimatyczne zdjęcia podkreślające atrakcyjność lokalizacji samych obiektów.

Stworzenie takiego wewnętrznego wizerunku LCP Properties było podsumowaniem naszej wieloletniej współpracy z marką.


+48 506 506 096


info@paprikas.pl

Copyrights © 2018 Paprikas Studio.